Fotograf ślubny sprawi by chwile zapadły w pamięć na długie lata

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do jakości wykonania powierzonego nam zadania. W niepowtarzalny sposób łączymy ze sobą style z najnowszą technologią i trendami w fotografii ślubnej. Jako fotograf ślubny, podejmiemy się wymagających zadań, a przy tym jesteśmy bardzo elastyczni podczas naszej pracy.

Naszą ofertę ślubną kierujemy do nowożeńców. Fotografujemy wieczory panieńskie oraz kawalerskie. Organizujemy sesje weselne, a także fotografię dla par – sesje plenerowe, wyjazdowe i studyjne. Gwarantujemy, iż zdjęcia ślubne wykonane przez naszych fotografów, pozostaną świetną pamiątką na długie lata.

Młoda para
Obrączki ślubne

Wyjątkowe wydarzenia rejestrujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, który sprawdza się idealnie w trudnych warunkach oświetleniowych i pogodowych. Dzięki temu możemy zagwarantować doskonałą jakość zdjęć wykonaną w każdych warunkach. Ponieważ fotografia ślubna należy do jednych z trudniejszych dziedzin, jesteśmy w staniu sprostać wyzwaniom tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Podczas pracy mieszamy techniki fotograficzne tak, by zachwycić i sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Wykonując sesje ślubne, bierzemy na siebie odpowiedzialność, którą gwarantujemy naszym doświadczeniem i pasją. 

Fotografujemy sprzętem najwyższej jakości

Nasz system fotograficzny opiera się na marce Sony, która w ostatnim czasie bezwzględnie zostawia za sobą konkurentów pod względem rejestracji ciemnych scenerii, a więc w szumach ISO. Fotografujemy między innymi Sony A7 II – pełnoklatkowym bezlusterkowcem. Jak każdy profesjonalny fotograf ślubny, posiadamy obiektywy systemowe spełniające najwyższe normy jakości – używamy obiektywów sygnowanych marką Sony Carl Zeiss, które są bezkompromisowe pod każdym względem. Dla unikatowości zdjęć, czasem wykorzystujemy także obiektywy analogowe, które dostarczają niepowtarzalnego klimatu, zachwycając rozmyciem przesłony.

Aparat fotograficzny
Para podczas pierwszego tańca

Możliwość nakręcenia filmu weselnego – niepotrzebny dodatkowy kamerzysta!

Mimo, że specjalizujemy się w fotografii, na życzenie pary młodej możemy również sfilmować ważne elementy podczas ślubu bądź wesela np. pierwszy taniec i dostarczyć go w wersji wideo z podkładem muzycznym.

Zobacz naszą galerię zdjęć ślubnych z portfolio