Fotografia produktowa

Zajmujemy się grafiką wykorzystywaną w platformach e-commerce przy promocji produktów. Tworzymy wyjątkowe fotografie produktowe oraz packshoty, zarówno statyczne, jak i animowane. Zdjęcia po odpowiedniej obróbce zamieszczane są w sklepie internetowym firmy bądź na portalach aukcyjnych i ukazują Twoje produkty w najkorzystniejszej perspektywie. Dzięki takim grafikom, zwiększysz atrakcyjność i unikalność ofert, które wyróżnią Cię na tle konkurencji. Profesjonalnie wykonana fotografia produktowa sprawi, że klient zainteresuje się Twoją ofertą sprzedażową.

Fotografia produktowa
Biuro firmy

Pokaż klientom siedzibę firmy

Dzięki nam, zaprezentujesz miejsce, w którym pracujesz. Pokaż zainteresowanym, jak wygląda budynek z zewnątrz. Sfotografujemy dla Ciebie również poszczególne pomieszczenia, wykorzystując do tego fotografię 360. Wzbogacą one profil w panelu Google Moja Firma. Ciekawe i dobrze wykonane zdjęcia biznesowe pozwolą wykreować lepszy wizerunek w relacjach B2B oraz B2C, zarówno małej firmie, jak i dużej korporacji. 

Sesja fotograficzna imprezy okolicznościowej

Chcesz zorganizować swoim pracownikom wyjście integracyjne? A może wspólny wyjazd firmowy? Nieważne, czy szykujesz dla nich małą bądź dużą niespodziankę. Takie wydarzenia warto uwiecznić na zdjęciach. Dlatego wykonamy dla Ciebie sesje fotograficzne podczas takich imprez. Przygotowane fotografie doskonale nadają się do zamieszczenia na stronie internetowej czy kanałach social media.

Ludzie przy stole