Fotografia to nasza pasja, grafika to nasza specjalność.

W fotografice specjalizujemy się już ponad 16 lat. Nasza historia rozpoczęła się od pasji do zdjęć analogowych. Ta, szybko wyparta przez fotografię cyfrową, zdominowała nasze serca. Odkryliśmy, że połączenie fotografiki z grafiką podczas cyfrowego retuszu tworzy parę idealną. Ciągłe udoskonalanie warsztatu fotograficznego zaowocowało stworzeniem pracowni fotograficznej, która oferuje bardzo unikalną ofertę. Obecnie działamy na terenie Wrocławia oraz Dolnego Śląska.

Kobieta patrzy się
Kobieta myśli

Podczas naszej pracy łączymy ze sobą przeróżne techniki. Nie boimy się sięgać po eksperymenty – od fotografii analogowo-cyfrowej po przetwarzanie obrazu przy użyciu sztucznej inteligencji. Zajmujemy się także rekonstrukcją starych fotografii używając procesu cyfrowego również z pozytywów i negatywów. Jesteśmy jedną z niewielu takich pracowni we Wrocławiu, która tworzy obrazy przy użyciu fotografii i sztucznej inteligencji. Takie obrazy zyskują coraz większe uznanie na całym świecie i osiągają ogromne ceny dzięki licznym działaniom artystycznym.

Fotografia bez limitu

Nasza szeroka oferta fotografii ślubnej sprawia, że jesteśmy bardzo elastyczni i z chęcią dostosowujemy się do najbardziej śmiałych pomysłów klientów. Dzięki temu, każda sesja fotograficzna jest unikalna i kreatywna. Na zlecenie klientów, wykonujemy również sesje wieczorów kawalerskich bądź panieńskich. Ponad to, sesje poślubne wykonujemy w wyjątkowych lokalizacjach – od tych malowniczych i nieznanych zakątków Wrocławia i Polski do sesji tematycznych. By każde zdjęcie było unikalne, korzystamy z pomocy podróżników i urban explorerów. Dzięki temu, każda indywidualna sesja staje się wyjątkowa.

Kobieta patrzy na napis
Kobieta analizuje

Oprócz tego wykonujemy profesjonalne sesje plenerowe w takich dzielnicach miasta jak powojenne i artystyczne Śródmieście czy zabytkowe Stare miasto.  Na Nadodrzu realizujemy niezwykłe plenery z użycie sprzętu reporterskiego. Ponad to zajmujemy się obróbką zdjęć, a także rekonstruujemy zniszczone zdjęcia. Naszą specjalizacją jest również renderowanie projektów. Co więcej, udostępniamy moc obliczeniową stacji roboczej do projektów wideo-graficznych na potrzeby projektów. Nasze innowacyjne usługi zdobywają coraz większe grono zwolenników, co daje nam motywację do stałego rozwoju w tej dziedzinie.