Młoda para leży w jesiennych liściach
Jak sprawić by sesja ślubna była naprawdę unikalna?  Mamy na to sprawdzony sposób!

Postaw z nami na jakość! Wybierz te elementy, które najbardziej Ci odpowiadają, a my zajmiemy się całą resztą. Poinformuj nas, które techniki sesji ślubnej są dla Ciebie najbardziej atrakcyjne. Lubimy podróżować – piękne mazury Mazury, malownicze Zakopane, nowoczesna Warszawa, średniowieczny Wrocław. A może romantyczny Paryż czy zabytkowa Wenecja? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy spojrzeć na poniższą listę.

Fotografia reportażu ślubnego

To najbardziej popularny sposób uwieczniania ceremonii ślubu. Wyróżnia go różnorodność i dynamika. Sprawna ręka i oko fotografa ślubnego potrafi wykonać niezapomniane zdjęcia. Zazwyczaj sesja ślubna wykonywana jest w domu Młodych podczas przygotowań, w kościele podczas uroczystości zaślubin oraz w drodze na salę weselną i przez całą zabawę. Z chęcią podejmiemy się sesji zdjęciowej także na poprawinach. Fotografia ślubna w naszym wydaniu jest zawsze wyjątkową pamiątką. Każdy fotograf ślubny powinien posiadać odpowiednie doświadczenie i sprzęt, który poradzi sobie z brakiem odpowiedniego światła. Te występują głownie w kościele i na sali weselnej. Posiadamy zaplecze pozwalające nawet na nocną fotografię w plenerze. Możemy zabrać ze sobą sprzęt na terenie całego Wrocławia i poza nim, nawet w trudno dostępne miejsca.

Zdjęcie z reportażu ślubnego elementów ubioru
Cinemagraf zwany także kinografiką

Kinografika – zdjęcia jak żywe

Ta nowoczesna technika w której się specjalizujemy jako nieliczni, powstała dopiero w 2011 roku. Polega na zrobieniu serii zdjęć lub najczęściej krótkiego filmu, a następnie obróbce graficznej i zapisie jako ruchome zdjęcia w plik gif. Zdjęcie wygląda jak klasyczne, jednak jakiś jego element się porusza w pętli. Przykładowo modelka na zdjęciu jest nieruchoma i tylko poruszają się jej włosy na wietrze, albo modelka jest nieruchoma a tło za nią się porusza w pętli. Czasem ruchome zdjęcia / animacje są porównywane do tych z filmu pierwszej części Harrego Pottera, w albumie czy gazecie. Ponieważ cinemagrafy wymagają przygotowania, najlepiej je wykonywać w kontrolowanych warunkach, przed lub po ślubie. Animacje kinografiki zachwycą każdego z oglądających oraz są świetnym pomysłem na prezent.

Sesja ślubna w plenerze z parą młodą

Kiedy opadną weselne emocje, podróż w niezwykłe miejsce może być wspaniałą okazją do zdjęć. Sesja ślubna we Wrocławiu? Na Dolnym Śląsku? W Polsce? A może za granicą? W każdym z tych wariantów znamy wyjątkowe miejsca tak, by sesja ślubna wyszła wyjątkowo. Podpowiadamy, które są najpiękniejsze i odpowiadają gustom pary młodej. Zamki, białe plaże, kolorowe stawy, góry a może przygraniczne atrakcje? To wszystko jest do wyboru przez młodą parę. Posiadamy mobilny sprzęt do sesji plenerowych, dlatego tam gdzie można wejść na pieszo, jesteśmy w stanie wykonać profesjonalną sesję zdjęciową w plenerze. Nie boimy się wyzwań, bo uważamy, że najlepsze fotografie wymagają dużego oddania.

Zdjęcie plenerowe młodej pary
Pierwszy taniec

Film z pierwszego tańca

Mimo, że specjalizujemy się w zdjęciach, to tak wyjątkowy moment warto ukazać na filmie. Wykonamy materiał wideo jako uzupełnienie kamerzysty, jeśli nie będzie go podczas wesela. Nasz sprzęt jest używany na całym świecie również do kręcenia filmów krótkometrażowych z uwagi na jego wyjątkową stabilizację matrycy i wyjątkowej jakości w ciemnych miejscach. To z uwagi na jego uniwersalność nadaje się idealnie do obu ról. Do wykonanego filmu, na życzenie możemy dodać ścieżkę muzyki lub pozostawić jako oryginał w stereo.