Stwórz wyjątkowe obrazy dzięki technologii sztucznej inteligencji. Jest to możliwe przy wykorzystaniu zaawansowanego i niezwykłego algorytmu uczenia maszynowego przy obróbce grafiki komputerowej. Wkrocz razem z nami do nowej ery sztuki, do sztuki grafiki przyszłości.

Ogromna moc obliczeniowa i technologia wykorzystująca niezwykle innowacyjną detekcję oraz porównanie obrazów pozwala na efektowne zastosowanie filtrów sztucznej inteligencji. Algorytmy kopiują styl wzoru do obrazu roboczego, czego efektem jest niezwykła, niebanalna grafika.

Gdy obraz jest niedoskonały, wykonujemy małe poprawki graficzne na życzenie klienta by dzieło było perfekcyjne.

Gwiaździsta noc - obraz olejny Vincenta van Gogha

Styl obrazu: Gwiaździsta noc – obraz olejny Vincenta van Gogha

W jaki sposób są tworzone obrazy?

Procesory graficzne wykonują miliony operacji na sekundę by wykryć krawędzie i specyficzne miejsca na obrazie, które należy właściwie zinterpretować. Zależy ona od sąsiednich obiektów, czyli kontekstu na obrazie, a przede wszystkim dzięki sieci neuronowej. Następnie wykonują podobne działania na obrazie porównawczym z którego inteligentne algorytmy przeniosą styl. Przenoszony styl obrazu porównawczego aplikuje się do obrazu pierwotnego i uwzględnia wszelkie dotychczasowe zdobyte informacje z obu obrazów. Finalnie renderuje się obraz w niezwykle zaawansowanej technologii, który jest wypadkową dwóch obrazów i interpretacji sztucznej inteligencji. Dzięki temu możliwe jest dokonanie ogromnego przełomu technologicznego XXI wieku.