Dajemy klientom możliwość własnego, w pełni zindywidualizowanego obrazu malowanego „sztuczną inteligencją". Jesteśmy świadkami tego przełomu i chcemy go współtworzyć

Stwórz niesamowite obrazy i cenną pamiątkę

Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki oraz sztucznej inteligencji możemy wykonać unikalne obrazy oraz przerobić zdjęcia, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. To doskonały pomysł nie tylko na rodzinną pamiątkę czy prezent, ale również na formę reklamy swojej firmy.

Czy znasz historię dzieła „Portretu Edmonda Belamy"? Przez media został nazwany jako pierwszy obraz w historii namalowany przez sztuczną inteligencję i został sprzedany za ponad 400 tysięcy dolarów. Fakt ten udowodnił tezę, że obrazy tworzone przez sztuczną inteligencję mogą mieć wysoką wartość i być cenione przez kolekcjonerów obrazów. Zatem, jesteśmy świadkami rozpoczęcia nowej ery, która prowadzi nas w coraz to nowsze sposoby tworzenia.

Obrazy oryginalne

Kopia sławnego dzieła z Twoją osobą

Mona Lisa? A może Dziewczyna z perłą? Wykreuj obraz, który dumnie zawiśnie na ścianie Twojego domu. Co więcej, możesz go wydrukować na płótnie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wykonamy sesję z Tobą pod konkretny obraz, a następnie zestawimy go z wybranym dziełem malarza. Razem stworzymy coś więcej niż sztukę. Połączymy ze sobą piękno oraz najnowocześniejszą technologię tak, by spełnić marzenia klienta.

Produkt, logo lub budynek Twoje firmy

Chcesz się wyróżnić na tle konkurencji w oryginalny sposób? Cenisz sobie kreatywne podejście? Nie ważne co Tobą kieruje. Najważniejsze, że możemy Ci w tym pomóc! Wykonamy sesję produktową Twojej firmy tak, by ukazać ją w nieszablonowy sposoby zgodnie z oczekiwanym wizerunkiem. Może być eleganckie, bądź zabawne. Z nami z pewnością pozytywnie zaskoczysz swoich klientów!

Grafika malowana przez uczenie maszynowe
Kot na zdjęciu malowany przez uczenie maszynowe

Projekt koszulki na prezent

Postaw na kreatywność i zaprojektuj wraz z nami unikalną grafikę na T-shirt. Niebanalny i spersonalizowany wzór, z pewnością sprawi komuś uśmiech na twarzy. Dobierz swój obraz oraz motyw do projektu koszulki, a my zajmiemy się całą resztą.

„Jeśli artysta to ten, co fizycznie stwarza obraz, będzie to maszyna. Jeśli natomiast artystą jest ten, który miał wizję i chciał przekazać treść, wtedy będziemy to my"

– Caselles-Dupré